Buty a mężczyźni

W społeczeństwie przez wiele lat funkcjonował stereotyp, że panowie nie dbają o swój wygląd zewnętrzny, w tym również o ubiór. Na szczęście, to twierdzenie coraz bardziej odchodzi w niepamięć. Warto zatem iść z nurtem zmian i doradzić panom, jak powinni dbać o buty męskie i dobierać je do swojej garderoby.

Czyste buty zawsze są w modzie!

To jest chyba najczęstszy problem, z którym się spotykamy. Nawet najlepsze i najdroższe męskie buty Calvin Klein będą źle wyglądać, jeśli nie utrzymamy ich w czystości. Buty muszą być czyste, tak samo jak spodnie czy koszula. Mężczyzna korzystający z czystej garderoby od razu staje się atrakcyjniejszym i wydaje się być bardziej godnym zaufania.

Adidasy i garnitur? Zapomnij!

O ile na akademii w liceum to jeszcze przejdzie, o tyle dorośli panowie powinni wystrzegać się go jak ognia. Mężczyzna noszący sportowe buty do marynarki i eleganckich spodni wygląda jak dzieciak. Jak ma wzbudzić powagę, skoro sam siebie dyskwalifikuje złym doborem ubrań? Panowie pamiętajcie, do garnituru tylko półbuty!

Półbuty nie tylko z garniturem…

Nie wiedzieć czemu, klasyczne półbuty są przez wielu mężczyzn kojarzone wyłącznie z garniturami, zaś codziennie wolą nosić trapery lub adidasy. Tymczasem, odpowiednio dobrane buty Tommy Hilfiger męskie będą świetnie wpisywać się również w stylizację typu smart czy – w niektórych przypadkach – nawet casual! Oczywiście, lakierki raczej odpadają, ale buty zamszowe dobrze pasuje również do luźniejszego ubioru.

Panowie do boju!

Mamy nadzieję, że powyższe porady pozwolą Panom opanować podstawowe tajniki doboru obuwia. Przyszła pora, by zadać ostateczny cios stereotypom, które od lat funkcjonują w społeczeństwie!