Kilka modnych sposobów na damskie sportowe buty

Sport już od bardzo dawna przenika do codziennej mody i urozmaica zestawy kobiet i mężczyzn. Coraz więcej znanych domów mody stara się wprowadzać też swoje sportowe linie, między innymi projektując buty. Idąc tym tropem, warto wprowadzić do swojej garderoby jedną lub dwie pary ciekawych sportowych sneakersów lub trampek, bo będzie można z nimi stworzyć mnóstwo świetnych stylizacji na wiosnę.

Buty sportowe damskie na wiosnę


Wczesna wiosna to bardzo często ten okres w roku, w którym z jednej strony chce się już sięgać po lżejszy obuwie, z drugiej zaś pogoda bywa kapryśna i zabudowane buty sprawdzają się jednak najlepiej. Warto kupić damskie buty sportowe w kolorze białym i po prostu cieszyć się ich wygodą, uczuciem ciepła które gwarantują stopom, oraz lekkością kolorystyki. Właśnie takie damskie buty sportowe będą świetnie wyglądały na przykład w połączeniu z eleganckim płaszczem na wiosnę. Prawdziwie hitowe zestawienie to płaszcz w stylu szlafrokowym wiązany w talii paskiem, połączony z prostymi spodniami oraz sportowymi butami.

Sportowe buty do spódnicy lub sukienki


Sznurowane sportowe buty są teraz chętnie łączone z kobiecymi sukienkami i spódnicami. Świetnie pasuje do nich model sukienki lub spódnicy tuby z dzianiny. Można zakładać takie do połowy łydki, łącząc je na przykład ze sneakersami lub trampkami, na górę zakładając za sportową bluzę lub kurtkę dżinsową. Inna możliwość to zestawienie sportowych butów ze spódnicą plisowaną. Może być ona uszyta z koronki lub ekoskóry. Na górę wystarczy założyć obszerny sweter lub właśnie bawełnianą bluzę w pastelowym kolorze. Do tego modna torebka i zestaw rodem z najlepszej modowej prasy gotowy. Czasem drobne eksperymenty ze stylem naprawdę się opłacają.