Ubrania i akcesoria marki Guess

Guess to znana z katalogów i reklam francuska elegancja, która połączona została z powszechnie rozpoznawalnym, równie znanym amerykańskim luzem. Marka, która została stworzona w roku 1981, w szybkim tempie wyrobiła sobie pozycję niekwestionowanej ikony stylu, któremu konkurencji ciężko jest dorównać.

Początki marki

Twórcami tej znanej marki są dwaj bracia o nazwisku Marciano. Pochodzący z Francji twórcy, którzy stali się znanymi kreatorami mody we właściwy sposób zaakcentowali swoje korzenie i utworzyli firmę, w której skład wchodzi, co najlepsze, zarówno na kontynencie Europejskim, jak i za oceanem. Guess to dziś definicja stylu Glamour, który łączy niekwestionowany luksus z odpowiednią na różne okazje elegancją. Wyróżnia się przede wszystkim oryginalnym krojem i inspirującym designem oraz dobrym zadbaniem o szczegóły. Jest to marka dedykowana pewnych siebie użytkownikom, którzy interesują się modą i wyznaczają sobie za cel podążanie za pojawiającymi się na rynku, nowymi trendami. Oprócz odzieży marka Guees produkuje też różne akcesoria. Damskie torebki, gustowne guess, wytrzymałe plecaki czy też paski ale także męskie torby biznesowe to elementy garderoby, które zdobyły uznanie nie tylko zwykłych zjadaczy chleba, ale także znanych ze ścianek celebrytów i blogerów zawodowo zajmujących się modą. Guess to również buty, które w wyjątkowy sposób wzmacniają istniejące stylizację.

Filozofia denim

Filozofia „denim to nasz świat”, jest widoczna w każdym szczególe, każdej kolejnej rzucanej na rynek kolekcji. Spowodowało to, iż dziś można stwierdzić „Guess to denim całego świata”. Klienci z krajów całego świata docenili firmę za jakość, która jest niekwestionowana, ale też za dopracowany, dobrze prezentujący się design.