Torebka shopperka — dwa pomysły na stylizacje z modnym dodatkiem

Torebka shopperka to nic innego jak klasyczna prostokątna pojemna torba produkowana obecnie z przeróżnych materiałów i dostępna w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki którym jest w stanie uzupełnić stylizacje na każdą okazję. Z powodu dużych rozmiarów takiej torby jest ona wielofunkcyjna, dlatego oprócz dodania jej posiadaczkom stylu, wprost ułatwi im życie.

Torebka shopperka na nadmorskich wakacjach

Torebka shopperka

Shopperka to nie tylko miejska torba, którą możemy zabrać na zakupy, ale także świetna torba, którą można wykorzystać w drodze na plażę. Idealnie sprawdzą się tutaj lekkie bawełniane shoppery w naturalnych piaskowych, beżowych i białych kolorach. W torbie z łatwością zmieści się koc, ręcznik czy magazyny modowe. Taka torebka shopperka dostępna tutaj z łatwością dopasuje się do przewiewnej białej koszuli oversize i dżinsowych szortów lub lekkich bawełnianych i lnianych sukienek. Stylizację uzupełnić można o modne czarne klapki z grubymi paskami na klamrę. 

Shopperka na wyjście na miasto ze znajomymi 

Torebka shopperka to ten typ dodatku, który możemy wykorzystać zarówno jako praktyczny środek do przechowywania dużej ilości rzeczy, jak i element podkreślający charakter danej osoby wśród grupy znajomych. Sprawdzą się do tego popularne shoppery z wyszytymi różnego rodzaju hasłami, takimi jak „less is more” czy „reuse, recycle” podkreślające, że ich użytkowniczka jest świadomą konsumentką na rynku tekstyliów. Można postawić więc na grubszą bawełnę w żywych kolorach oddających dynamikę życia w mieście. Taka shopperka idealnie uzupełni stylizację składającą się z klasycznych niebieskich dżinsów z wysokim stanem, oversizowego czarnego swetra i sportowych butów z grubą podeszwą. 

Podsumowanie

  • Torebka shopperka to klasyczna prostokątna torba o dużych rozmiarach. 
  • Shopperka jest wielofunkcyjna. Posłuży nam zarówno w bardziej, jak i w mniej oficjalnych sytuacjach. 
  • Torba typu shopperka to wybór pasujący do plażowych dodatków oraz do bardziej codziennych elementów ubioru w miejskiej dżungli.