Wygodna piżama ciążowa

Szafa kobiety w okresie ciąży i po urodzeniu dziecka zmienia się całkowicie. Najważniejszym jej elementem staje się komfortowa odzież, zapewniająca wygodę na co dzień, również podczas opieki nad dzieckiem. Dotyczy to także bielizny nocnej, której odpowiedni dobór ma w ciąży ogromne znaczenie.

Wygodna piżama

Rosnący ciążowy brzuszek wymaga szczególnej opieki i dbałości o jego komfort. Dotychczas używana odzież przestaje być wygodna – nadchodzi więc moment na uzupełnienie garderoby o modele zapewniające komfort zmieniającemu się ciału. Poza odzieżą codzienną warto też zwrócić uwagę na bieliznę nocną. Piżama ciążowa to obowiązkowy element w szafie przyszłej mamy. Każda kobieta w ciąży wie, jak ważna jest swobodna koszula nocna czy piżama, niekrępująca ruchów i nieuciskająca newralgicznych miejsc. Warto zatem wybrać kilka modeli, które będą dużym wsparciem podczas nocnego odpoczynku.

Łatwe karmienie

Warto zwrócić uwagę na takie modele, które na późniejszym etapie mogą być używane również jako piżama dla karmiącej. Większość producentów tak projektuje swoje piżamy, by przyszłe mamy mogły wygodnie korzystać z nich również po urodzeniu dziecka. Niektóre charakteryzują się możliwością pełnego rozpięcia górnej części, inne posiadają dyskretne zamki czy guziki, umożliwiające rozpięcie i nakarmienie dziecka. Jeszcze inne składają się z nakładanych na siebie dwóch warstw tkaniny, dzięki czemu łatwo i szybko można wykorzystać funkcję karmienia. Poznaj piżamy dla ciężarnych i zamów tutaj: https://www.biustonoszedokarmienia.pl/pizamy-ciazowe-do-karmienia