Solidne i wygodne trampki męskie do pracy 2021

 Znaczna część mężczyzn interesuje się modą. Mają wiele koszul, par butów, spodni w szafie. Śledzą obowiązujące trendy na portalach społecznościowych, czytają nowinki w prasie itd. Panowie, którzy są na bieżąco z wiadomościami ze świata mody z pewnością wiedzą, że bardzo dużo ludzi wybiera trampki. Obuwie te włożyć można do pracy, na spacery i inne okazje. Więc warto się nimi zainteresować niezależnie, do jakiej grupy się należy.

Stylowe trampki męskie do pracy w biurze

trampki męskie

 Dla przedsiębiorcy, urzędnika państwowego, kierownika itd., odpowiednie będą np. sznurowane trampki męskie w kolorze granatowym z miękką wkładką i poszewką w paski. Pasować one będą do: ciemnogranatowych spodni od garnituru i białej koszuli, klasycznych jeansów i białej bluzki z dekoltem w serek, szarych gładkich spodni i koszuli w tym samym kolorze. Do pracy sprawdzą się także: sznurowane szare męskie tenisówki z elastyczną podeszwą, casualowe męskie trampki z wiązaniami w kolorze niebieskim, brązowe sznurowane buty sportowe.

Trampki męskie do pracy fizycznej

 Do pracy w kawiarni można wybrać sznurowane męskie trampki w stylu casualowym. Mają one modne przetarcia po bokach, noski zabezpieczone dodatkową warstwą gumy, brązową elastyczną podeszwę. Pracując fizycznie dobrze jest się zastanowić nad szarym obuwiem sportowym z brązowymi wstawkami. Jeżeli mężczyzna jest np. fotografem i przygotowuje się do sesji plenerowej, to niech uszykuje sznurowane męskie trampki z napisami po bokach lub czarne buty sportowe na platformie.