Najmodniejsze T-shirty damskie z Guess

Guess to amerykańska marka modowa założona w 1982 roku przez Georgesa, Maurice’a, Armanda i Paula Marciano. Brand zajmuje się produkcją odzieży i akcesoriów np. zegarków, perfum, toreb, butów i okularów przeciwsłonecznych. Firma jest najbardziej znana ze swoich wyrobów jeansowych i została spopularyzowana w latach 80′ dzięki czarno-białym kampaniom reklamowym, które zdobyły uznanie krytyków modowych. Nieodłączną częścią marki jest też bogata linia T-shirtów damskich. W tym artykule zostaną opisane godne uwagi T-shirty marki. 

Klasyczny T-shirt z trójkątnym logo

Czerwony odwrócony trójkąt ze znakiem zapytania i nazwą marki w środku to jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli na świecie. Klasyczny biały T-shirt Guess damski to element garderoby, który nigdy nie wychodzi z mody z uwagi na jego minimalistyczny charakter. Świetnie sprawdzi się do trampek i jeansów, ale też do garnituru i botków na obcasie. 

T-shirt ozdobiony cyrkoniami

koszulka guess damska

Kolejny projekt T-shirtu marki, który zasługuje na uwagę to minimalistyczny, lecz dystynktywny i nowoczesny model z drobnymi świecącymi cyrkoniami na całej powierzchni koszulki z drobnym czarnym logo marki na klatce piersiowej. Idealnie sprawdzi się w rękach osób, które chcą zaznaczyć swoją indywidualność w tłumie. Wejdź więc na https://messimo.pl/damskie-koszulki/0,guess.

Inne interesujące modele T-shirtów damskich Guess

  • T-shirt z printem bandany 
  • T-shirt z logo Guess wypełniony kwiatowymi motywami 
  • T-shirt z dekoltem V z logo w kształcie serduszka w wersji białej i pudrowego różu